צימרים במירון > מאמרים > צימרים למשפחות בצפון

צימרים למשפחות בצפון – כל מה שחלמתם עליו


"בחופשה הבאה לוקחים צימר" – כמה פעמים אמרתם את זה ועדיין לא חוויתם את זה. זהו-זה, השנה אתם לוקחים צימרים למשפחות בצפון ולא יעזור כלום. אחרי ששמעתם על כל אותן משפחות שחזרו מן הצפון מאירוח בצימרים למשפחות הגיע הזמן שגם אתם עם הילדים ואולי אפילו עם החברים תיקחו צימרים למשפחות ותפנקו את עצמכם בחופשה אמיתית כמו נופש בטוסקנה האיטלקית.

לינה בצפון בבקתות עץ

צימרים למשפחות יש מכל הגדלים והסוגים וכל שעליכם לבחור הוא את הגודל והמחיר המתאים לכם. אל תשכחו את האיזור שכן צימרים יש בכל הצפון, ולמעשה בכל רחבי הארץ, במגוון שהולך וגדל כל הזמן. צימר יכול לספק לכם את מה שאתם חולמים מחופשה – רק תבקשו ותמצאו.

צימרים למשפחות מכל הסוגים

צימרים למשפחות יש מכל הסוגים ולכל כיס. תוכלו למצוא צימרים למשפחה אחת או צימרים למשפחות רבות. תוכלו לחלוק צימר גדול עם עוד משפחה ולקבל צימר יוקרתי עם בריכת שחייה פרטית. צימרים למשפחות מאופיינים בכמה חדרי שינה והתמקדות בצרכי המשפחה. בצימר כזה יהיה מטבח מאובזר בכל הכלים לבישול ולאכילה בשולחן אוכל גדול, בחצר גדולה המותאמת למשחקי ילדים, למנגל ולאכילה בחוץ מול השקיעה.

צימרים למשפחות יכולים לשרת אתכם כמקום ללינת לילה ונקודת מוצא לטיולים ואטרקציות במשך היום, וגם למקום נופש וחופשה שאת מרבית הזמן תבלו בצימר ובסביבתו. בצימרים אלה תוכלו לקבל חבילת פינוק שונה שתכלול בריכת שחייה פרטית ו/או ג'קוזי ענק ומפנק ועוד אטרקציות לפי בחירתכם. צימרים יוקרתיים אלה ניתנים להשכרה למשפחה אחת או לכמה משפחות תלוי במספר הילדים. בנוסף לסוגים רבים אלה של צימרים תוכלו ליהנות גם ממקום מיוחד שמכונה "טנא בגולן".